به مناسبت ولادت ضامن آهو(ع)

پیام مدیر واحد تخصصی محیط زیست سازمان همیاری به مناسبت روز محیط بان
مدیریت 0 111 ۱۴۰۰/۰۴/۰۱

مدیر واحد تخصصی محیط زیست سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در پیامی ضمن تبریک ولادت حضرت امام رضا(ع) روز محیط بان رو به زحمتکشان و جان برکفان این عرصه تبریک گفت.

به مناسبت ولادت ضامن آهو(ع)

مدیر واحد تخصصی محیط زیست سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در پیامی ضمن تبریک ولادت حضرت امام رضا(ع) روز محیط بان رو به زحمتکشان و جان برکفان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت همیارزیست گستر سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، سید محمد اسماعیل فاطمی در پیامی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت ثامن‌الحجج علی‌بن موسی‌الرضا(ع) ضامن آهو ، روز ملی محیط بان را به همه حافظان و پاسداران نعمات و انفال الهی و محیط زیست کشور تبریک گفت.

در پیام فاطمی آمده است: این روز فرصت مغتنمی است که زحمات و تلاش های محیط بانان عزیز کشور که حافظان راستین عرصه ها و مواهب لایزال الهی هستند، آنان که آهوان رمنده از صید صیاد را در پناه خود حفظ کردند تا ادامه دهنده راه روشن ضامن آهو باشند و همواره در سختی و دشواری با ایثار و گذشتن از جان خویش به عنوان پاسداران طبیعت، با عشق، علاقه و شجاعت از عرصه های طبیعی و زیست بوم حیات بخش کشور و گونه های گیاهی و جانوری و ارزش‌های تنوع زیستی حفاظت و حراست می نمایند را ارج بنهیم.
محیط بانان که بعضاً در شرایط ناگوار محیطی و اقلیمی از عرصه ها و پهنه های طبیعی ایران زمین پاسداری می نمایند و بی شک تلاش این دلاور مردان علاوه بر حفظ منابع طبیعی و ملی بعنوان مهمترین عامل، زمینه های توسعه و سازندگی را در عرصه های طبیعی کشور فراهم می آورد.
بر این اساس ضمن عرض تبریک ولادت فرخنده ضامن آهو، حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) و روز محیط بان و درود و سلام به روح شهدای انقلاب اسلامی خصوصا شهدای محیط بان، بدینوسیله از تلاش های همه حافظان سبزپوش محیط زیست کشور،خصوصا محیط بانان استان خراسان رضوی صمیمانه قدردانی نموده و توفیق، سلامتی و سربلندی آنان را از درگاه احدیت مسألت می نماییم.

سیدمحمد اسماعیل فاطمی
معاون بازرگانی و سرپرست واحد تخصصی محیط زیست سازمان همیاری شهرداری های
خراسان رضوی

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.