طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان؛

مدیر شرکت همیارزیست سرپرست معاونت بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی شد
مدیریت 0 74 ۱۴۰۰/۰۱/۲۷

جلسه تکریم و معارفه سرپرست معاونت بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با حضور مدیرعامل و مدیران بخشهای مختلف ستادی این نهاد برگزار شد.

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان؛

جلسه تکریم و معارفه سرپرست معاونت بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با حضور مدیرعامل و مدیران بخشهای مختلف ستادی این نهاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی همیارزیست گستر، در جلسه تکریم و معارفه تعدادی از مسوولان سازمان همیاری شهرداریهای استان که با حضور محمدسنجری مدیرعامل و مدیران ستادی این نهاد برگزار شد، سید محمد اسماعیل فاطمی مدیرعامل شرکت همیارزیست گستر مدیریت تخصصی محیط زیست و کشاورزی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت بازرگانی این نهاد معرفی شد.

همچنین در این جلسه از زحمات و تلاشهای ناصر بهزاد معاون پیشین این بخش قدردانی شد و با اهدای حکمی از سوی مدیرعامل سازمان وی نیز به عنوان مشاور این نهاد در حوزه بازرگانی منصوب شد.

فاطمی علاوه از پرسنل با سابقه سازمان همیاری علاوه بر مسئولیت های متعدد در حوزه ها و سطوح مختلف سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، از سوابق ارزنده در شهرداری، سازمان ملی استاندار و سابقه فعالیت بازرگانی در بخش خصوصی و همچنین تدریس در حوزه دانشگاهی را در کارنامه دارد.

سرپرست معاونت بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از حسن اعتماد مدیرعامل و هیات مدیره در واگذاری این مسئولیت گفت: امیدوارم باهمراهی همه همکاران در محیطی آرام بتوانیم موثر عمل کنیم.

سید محمد اسماعیل فاطمی ادامه داد: ارائه خدمات هرچه مطلوب تر و تامین نیازمندیهای شهرداریها در الویت اهداف و برنامه ریزی های معاونت بازرگانی قراردارد و باید بتوانیم با همکاری یکدیگر حوزه مدیریت شهری را ارتقاء بخشیم.

 

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.