در هم اندیشی واحدهای زیست محیطی و گردشگری سازمان همیاری با بخش خصوصی تاکید شد؛

استفاده از ظرفیت های زیست محیطی و گردشگری شهرداری ها در جهت رونق گردشگری خراسان رضوی
مدیریت 0 76 ۱۴۰۰/۰۱/۲۲

مدیرعامل شرکت همیار زیست گستر در جلسه ای مشترک با مدیر موسسه توسعه گردشگری و یکی از فعالان بخش خصوصی بر استفاده از ظرفیتهای زیست محیطی و گردشگری در اختیار شهرداریها در جهت کمک به رونق این صنعت در استان تاکید کرد.

در هم اندیشی واحدهای زیست محیطی و گردشگری سازمان همیاری با بخش خصوصی تاکید شد؛

به گزارش روابط عمومی شرکت همیار زیست گستر، سید محمد اسماعیل فاطمی با اشاره به جلسه ای مشترک  با رضا ابراهیم نیا مدیر موسسه توسعه گردشگری و یکی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی این حوزه، گفت: در این جلسه ضمن بررسی پتانسیل های موجود ، ظرفیتها، مشکلات، موانع و زمینه های همکاری این دو واحد وابسته به سازمان همیاری احصاء شد.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیتهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در جهت ایجاد رونق اقتصادی در حوزه گردشگری استان افزود: همچنین با توجه به اینکه پتانسیلهای جذاب زیست محیطی فراوانی در اقصی نقاط استان وجود دارد، می توان با همکاری موسسه توسعه گردشگری، شرکت همیارزیست و واحدهای فعال بخش خصوصی در این حوزه، سرمایه گذاریهای مشترک خوبی در جهت رونق اقصادی این صنعت را انجام داد.

مدیرعامل شرکت همیار زیست گستر تصریح کرد: پناهگاه های حیات وحش، تنوع های زیستی، جنگل ها، غارهای طبیعی و تاریخی، بیابان ها،  بخشهای کویری، معادن قدیمی و ... از جمله پتانسیهایی هستند که می توان با یک برنامه ریزی مدون و مناسب در قالب اکوتوریسم از این ظرفیتهای زیست محیطی در جهت توسعه گردشگری استفاده کرد./م.ا/2590/

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.